Понад 92% митних декларацій на Прикарпатті оформляються за принципом “єдиного вікна”

Понад 92% митних декларацій на Прикарпатті оформляються за принципом “єдиного вікна”

Понад 92% митних декларацій на Прикарпатті оформляються за принципом “єдиного вікна”Івано-Франківська митниця увійшла до п’ятірки кращих в Україні за використанням принципу «єдиного вікна» при оформленні митних декларацій.

Про це повідомили у прес-службі територіальних органів Державної фіскальної служби в Івано-Франківській області. Як зазначається, у період з 1 лютого по 21 березня 2018 року 92,5% усіх митних декларацій на Івано-Франківській митниці було оформлено за принципом «єдиного вікна». Кращі показники – лише у Полтавської (100 %), Луганської (97,1%), Львівської (93,7%) та Тернопільської (93%) митниць.

Загалом же по Україні з 356,9 тисяч усіх поданих у вказаний вище період митних декларацій 216,6 тисяч, тобто 74,5%, були оформлені за процедурою «єдиного вікна».

Як нагадали у прес-службі територіальних органів ДФС в області, для удосконалення процедури здійснення митного та інших державних видів контролю (санітарно-епідеміологічного, ветеринарно-санітарного, фітосанітарного, екологічного, радіологічного) за принципом «єдиного вікна» Кабінетом Міністрів України 31 січня 2018 року прийнято постанову №44, якою було переглянуто порядок інформаційного обміну.

Зокрема, до переліку місць митного оформлення товарів із застосуванням інформаційного обміну між ДФС та іншими державними органами за принципом «єдиного вікна» включено усі місця митного оформлення, розташовані у пунктах пропуску через державний кордон України.

Для реалізації новацій ДФС доопрацювала розроблений нею спеціальний програмно-інформаційний комплекс, інтегрований в автоматизовану систему митного оформлення «Інспектор»

Залишити відповідь