Забезпечення сплати митних платежів у вигляді фінансової гарантії незалежного фінансового посередника

При ввезенні товарів на територію Україну для подальшого транзиту або оформлення імпорту часто є необхідним забезпечення сплати митних платежів.

Відповідно до діючого законодавства України митні органи вимагають надання фінансової гарантії при ввезенні акцизних товарів, а також деяких інших певних груп товарів.

Одним з найбільш вигідних способів забезпечення сплати митних платежів є фінансова гарантія незалежного фінансового посередника. Гарантія незалежного фінансового посередника (НФП) надається у вигляді документа. Даний вид гарантії є альтернативою гарантії у вигляді грошової застави і не передбачає резервацію грошової застави на рахунку митних органів, що дозволяє більш ефективно оперувати ними.

Перевагами фінансової гарантії є:

  • швидкість оформлення
  • мінімальні витрати грошових коштів на її отримання
  • відсутність необхідності внесення заставних коштів на рахунки митниці.

Агенти з митного оформлення в будь-який час порахують суму митного боргу та нададуть Вам тариф на фінансову гарантію, а вже через годину Ви отримаєте гарантійний документ, що свідчитиме про забезпечення сплати митних платежів і Ваш транспортний засіб зможе відправитися далі відповідно до шляху прямування.