Про компанію

Товариство з обмеженою відповідальністю «Укртрансагент» працює на ринку митно-брокерських послуг, починаючи з 2007 року і на підставі Дозволу Державної фіскальної служби АЕ № 294001 уповноважене на посередницьку діяльність митного брокера з обслуговування зовнішньоекономічних операцій при імпорті, експорті та транзиті товарів у пунктах пропуску через державний кордон та на митній території України.

Основним видом діяльності ТОВ «Укртрансагент» є надання митно-брокерських послуг, а саме повноцінного комплексу послуг з супроводу перевезень у пунктах пропуску через державний кордон України.

Представництва ТОВ «Укртрансагент» розташовані на шляху основних транспортних коридорів, що перетинають Україну: Ягодин (III Пан-європейський транспортний коридор), Бачівськ, Старокозаче, Сеньківка (XI Пан-європейський транспортний коридор), Чоп, Доманово (V Пан-європейський транспортний коридор).

Наші агенти з митного оформлення нададуть послуги з митного оформлення вантажів, а саме: підберуть коди УКТЗЕД для Ваших товарів, складуть вантажну митну декларацію і зроблять митне оформлення вантажів у пунктах пропуску з мінімальними часовими затратами та за прийнятними цінами.

Клієнти ТОВ «Укртрансагент» уникають будь-яких затримок в пунктах пропуску при переміщенні товарів через митний кордон України і труднощів при митному оформленні в митницях призначення, оскільки інтереси кожного клієнта є важливими для всіх працівників підприємства!

    Ми зможемо надати Вам:

  • послуги митного брокера з оформлення транзитних, імпортних, експортних митних декларацій;
  • послуги з оформлення фінансової гарантії митним органам України;
  • послуги із супроводження вантажів по території України;
  • послуги з оформлення електронних копій книжок МДП (TIR-Carnet);
  • послуги з оформлення поручительств при транзиті вантажів митною територією Російської Федерації та Республіки Білорусь;
  • послуги з оформлення та надання митним органам Росії та Білорусі попередніх електронних декларацій (ЕПІ);
  • послуги з оформлення декларації Т1, яка є обов’язковою для всіх груп товарів при їх ввезені та перетині території ЄС;
  • послуги з оформлення декларацій по території Турції та Сербії, котрі також є забезпеченням сплати митних платежів.

Компанія щодня прагне до вдосконалення процесу надання митно-брокерських послуг, знаходячи шляхи для впровадження інновацій, які допомагають перевізникам економити час та кошти. Цьому сприяє співпраця з Асоціацією митних брокерів України та Державною фіскальною службою, а також партнерами, які готові надавати підтримку нашим клієнтам у Російській Федерації, Республіці Білорусь, Румунії, Польщі, Угорщині, Словаччини та Литві 24/7.

УКРТРАНСАГЕНТ – завжди поруч з Вами!