Питання

Надіслати своє запитання

 

У яких пунктах пропуску є представництва ТОВ «Укртрансагент»?

Повний перелік представництв ТОВ «Укртрансагент» Ви можете знайти в розділі «Контакти» на нашому сайті. Там же Ви можете знайти цілодобові контактні номери телефонів і e-mail кожного з наших представництв і контактні дані центрального офісу, працівники якого є відповідальними за організацію митного оформлення.

 

На які товари необхідна фінансова гарантія у вигляді документа при їх транзиті територією України?

Перелік товарів, на які необхідна фінансова гарантія, затверджений постановою Кабінету Міністрів України № 461 (із змінами).

Чи можливо здійснити оплату за безготівковим розрахунком за надані послуги?

ТОВ «Укртрансагент» надає своїм клієнтам можливість здійснювати оплату за послуги за безготівковим розрахунком. Більш детальну інформацію про процедуру Ви можете отримати, зв’язавшись з командою центрального офісу компанії, або ж перейти на сайт за вкладкою «Як стати партнером».

 

Який курс використовується для розрахунку тарифу за послугу у випадку, якщо він зафіксований у євро (EUR)?

У випадку, якщо тариф за послуги ТОВ «Укртрансагент» зафіксовано у валюті, тоді для оплати в гривні по безготівковому розрахунку використовується курс НБУ на дату придбання послуги.

 

Що необхідно для здійснення оплати по безготівковому розрахунку?

Для здійснення оплати по безготівковому розрахунку необхідно заключити договір на довгострокову співпрацю з ТОВ «Укртрансагент». Для отримання інформації щодо процедури заключения договору зв’яжіться з центральним офісом нашої компанії, або ж перейдіть на вкладку «Як стати партнером» на нашому сайті.

 

Які документи та інформація необхідні для оформлення декларації Т1?

Необхідними документами для оформлення декларації Т1 є СMR, інвойс, паспорт водія, техпаспорт на транспортний засіб, пункт в’їзду в країну, митниця призначення, інформація про прикордонні переходи між країнами транзиту.

 

Від чого залежить вартість оформлення декларації Т1?

Вартість декларації Т1 залежить від розміру митних платежів.