Митне оформлення товарів у міжнародних автомобільних пунктах пропуску (транзитна декларація, імпортна декларація, експортна декларація)

Митне оформлення товарів

При перевезенні вантажів територією України у режимі транзит, законодавством передбачене митне оформлення товарів, яке передбачає декларування вантажів у пункті пропуску на державному кордоні .

У заповненні транзитної декларації Вам допоможуть наші агенти з митного оформлення. Наші представники оперативно та якісно оформлять транзитну декларацію, а також підкажуть оптимальні шляхи вирішення будь-яких питань, пов’язаних з поняттям «оформлення транзитної декларації». Таким чином, Ваш водій зможе максимально швидко продовжити транзит територією України.

Агенти з митного оформлення ТОВ «Укртрансагент» також надають послуги декларування товарів в режимі імпорт (митне очищення вантажу) та експорт. Розмитнення товарів, а також оформлення експортних декларацій може здійснюватись на сьогоднішній день у пунктах пропуску «Ужгород», «Чоп», «Бачівськ», «Катеринівка», «Ягодин», «Краковець», «Могильов-Подільський».

Розмитнення товару в Україні – широко використовуване сленгове визначення, яке передбачає обов’язків комплекс процедур, пов’язаних з контролем під час ввезення продукції в країну відповідно до норм законодавства.

Митне очищення імпортних вантажів також не є ускладненням для наших спеціалістів.

Оплата за оформлення митної декларації здійснюється у відділенні банка в пункті пропуску на кордоні, або ж можлива по безготівковому розрахунку за умов наявності договору на довгострокову співпрацю з нашою компанією.

Наші клієнти завжди уникають затримок на кордоні при міжнародному транзиті та успішно доставляють вантажі за місцем призначення. Перелік представництв компанії на кордоні з контактними даними кожного з них Ви можете знайти у розділі «Контакти».

Якщо ж Ви є фізичною особою та бажаєте ввести товари в Україну, кількість яких переважає встановлені законодавством норми для особистого використання, то здійснити митне очищення товарів буде необхідно безпосередньо в пункті пропуску на кордоні. Нашим агентам під силу і таке митне оформлення послуги. Ваші товари пройдуть процес митного очищення та Ви отримаєте їх для вільного використання на всій території України.